Get Adobe Flash player
 
Indywidualne osiągnięcia sportowe w biegu na orientację

nazwisko i imię

wynik

rok

ranga zawodów

miejsce

dystans

kategoria

Studzińska Paulina

złoty medal

2007

Międzywojewódzkie

Mistrzostwa Młodzików

Świętoszów

klasyczny

K14

 

złoty medal

2007

Międzywojewódzkie

Mistrzostwa Młodzików

Świętoszów

sprint

K14

 

złoty medal

2008

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Toruń

sprint

K16

Cych Weronika

srebrny medal

2006

Puchar Najmłodszych

Milicz

sprint

K10

 

złoty medal

2007

Puchar Najmłodszych

Wieleń

klasyczny

K11

 

złoty medal

2007

Puchar Najmłodszych

Wolsztyn

sprint

K11

 

złoty medal

2008

Puchar Najmłodszych

Olejnica

klasyczny

K12

 

brązowy medal

2008

Puchar Najmłodszych

Olejnica

sprint

K12

 

złoty medal

2009

Puchar Najmłodszych

Warszawa

sprint

K13

 

srebrny medal

2009

Puchar najmłodszych

Warszawa

klasyczny

K13

 

złoty medal

2010

Puchar Najmłodszych

Łódź

klasyczny

K14

 

srebrny medal

2010

Puchar Najmłodszych

Łódź

sprint

K14

 

złoty medal

2009

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Jelenia Góra

sprint

K14

 

złoty medal

2009

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Jelenia Góra

klasyczny

K14

 

złoty medal

2010

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Bolesławiec

sprint

K14

 

złoty medal

2010

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Bolesławiec

klasyczny

K14

Cych Agnieszka

srebrny medal

2007

Puchar Najmłodszych

Wolsztyn

sprint

K10

 

brązowy medal

2009

Puchar Najmłodszych

Warszawa

sprint

K10

 

brązowy medal

2010

Puchar Najmłodszych

Łódź

sprint

K11

 

złoty medal

2012

Puchar Najmłodszych

Łódź

sprint

K13

 

złoty medal

2012

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Oborniki Śląskie

klasyczny

K14

 

złoty medal

2012

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Wołów

sprint

K14

Olszańska

Maja

srebrny medal

2008

Puchar Najmłodszych

Olejnica

sprint

K11

 

brązowy medal

2010

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Bolesławiec

sprint

K14

 

złoty medal

2011

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Twardogóra

klasyczny

K14

 

złoty medal

2011

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Wrocław

sprint

K14

Gąsior Mateusz

brązowy medal

2011

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Twardogóra

klasyczny

M14

 
 

 

{backbutton}